Halı Yıkama BölgeleriAvcılar Halı Yıkama
Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Ömer halı yıkama fabrikası sizlere derinlemesine temizliği en ekonomik fiyat koşulları ile sunuyor. Halılar ev eşyalarımızın en önemlilerinden ve detaylı temizliğe en ihtiyaç duyanların başında gelir.

Evdeki zamanımızın neredeyse tümünü halılarımızla temas ederek geçiriyoruz. İç ve dış etkenlere çokça maruz kalan ev halıları, evde yapılan yüzeysel temizlik ile yeterli hijyeni sağlayamaz. Derinlemesine temizlik içinde bir profesyonele ihtiyacınız var.

Temizlik uzmanlarının tespitlerine göre; ortalama bir ev halısının altı ayda bir, profesyonel halı yıkama servisleri tarafından temizlenmesi öneriliyor. Çünkü; derinlemesine temizlik, halı hav aralıklarında yuvalanmış, toz akarları ve diğer zararlıları %100’e yakın bir oranda yok ederek, derinlemesine hijyeni sağlamış olur.

İşte Ömer halı yıkama Avcılar’da 20 yılı aşkın süredir, en ekonomik fiyatlarla derinlemesine halı yıkama hizmeti sunuyor.

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Avcılar halı yıkama fabrikası olarak halı temizliğinin öneminin farkındayız. İşletmemiz; Halı yıkama talimatlarında belirtilen tekniklerin dışında bir işlem yapmaz, bu sayede halılarınız kesinlikle zarar görmez.

Halı yıkama fiyatlarımız özellikle Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt bölgelerinde çok ekonomiktir ancak, halıların model, leke, tadilat gibi ekstra işlem ve tekniklerle yıkandığı göz önüne alındığında fiyat farklılıkları ortaya çıkar. Bu da, standart bir fiyatlamaya izin vermeyen bir durumdur.

Ömer halı yıkama, temizlikte kullandığı teknikler göz önüne alındığında, en iyi halı yıkama fiyatlarını garanti eder ve asla sürpriz fiyatlarla kaşılaşmazsınız.

İşletmemizde yıkamadan önce halılarınız mutlaka kontrol edilir ve bu kontrollerde ekstra yapılması gereken işlemler varsa bunlar belirlenerek müşteri bilgilendirilir.

Müşteri onayı alınarak işleme alınır ve böylece sürpriz fiyatlarla kaşılaşmanız önlenir. Avcılar halı yıkama servisinde her zaman müşteri memnuniyeti esastır.

Avcılar En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Ömer halı yıkama hizmet kalitesi ve ekonomik fiyatları sayesinde Avcılar en iyi halı yıkama fabrikası aramalarında öncelikli işletmedir. Hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin geri dönüş, öneri ve yorumları bunun en iyi göstergesidir.

Siz de, diğer müşterilerimizin Avcılar halı yıkama yorumlarını inceleyebilir, aldığınız hizmeti yorumlayabilirsiniz.

Halı yıkama işini severek yapan yerel bir işletme olarak, Ömer halı yıkama bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da her zaman müşteri memnuniyetini esas alacak ve ekonomik fiyat politikasına daima devam edecektir.

Neden Biz?

Avcılar Ömer halı yıkama, her halı modeline uygun ekipmanlara sahiptir. Halı yıkama ustalarımız, alanında eğitimli ve işini severek yapan kimselerden oluşuyor.

Halılarınız için en iyi çözümleri tespit ediyor ve uyguluyoruz. Bu sayede halılarınız korunuyor ve kesinlikle zarar görmüyor.

Ekonomik fiyatlar sunuyoruz, bu sayede müşteri memnuniyeti en üst seviyede hissediliyor ve bizi işimize daha sıkı sarılmamız konusunda itici gücümüz olarak  destek oluyor.

Makine parkurumuzda her zaman temiz ve taze su kullanılıyor. Bu da halılarınız için son derece önemli bir uygulama türüdür.

Çevreye duyarlıyız; Avcılar halı yıkama servisi, hiçbir şekilde insan, hayvanlar ve doğaya zarar verecek kimyasallar kullanmıyor.

 

Call Now ButtonŞimdi Ara