Halı Yıkama BölgeleriEsenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası

Esenyurt halı yıkama servisi, yüksek kalitede, derinlemesine halı temizliğinde uzmandır. Modern makine parkuru, eğitimli teknisyenleri ve etkin halı deterjanlarıyla Türkiye’nin en iyi halı yıkama fabrikasıyız.

20 yılı aşan bir süredir Esenyurt’nde halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve halı tamiri hizmetleri sunan yerel bir işletmeyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve müşterilerimizin tüm isteklerini dikkate alıyoruz. Her yıl müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hizmet kalitemizi revize ediyor ve yüksek oranda memnuniyet sağlıyoruz.

Covid-19 önlemleri:

  • Eşyalarınız alınırken mutlaka maske ve sosyal mesafeye dikkat ediyoruz.
  • Taşıma ve yıkama aşamalarında kişiye özel hizmet sunuyor ve hiçbir bulaşı riskine maruz kalmıyorsunuz.
  • Teslimatta yine maske ve sosyal mesafeye önemle dikkat ediyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama Fiyatları

Fabrikamız Esenyurt halı yıkama fiyatları konusunda, hizmet kalitesi ve memnuniyet garantisi bağlamında, piyasa koşullarında en ekonomik fiyatları sunmaktadır.

İşletmemizde gizli fiyatlarla kaşılaşmazsınız. Ancak; bazı ekstra durumlar olabilir, bu durumlar; halı türü, dokuma tekniği, inatçı leke bulaşısı gibi etkenlerdir. Böyle durumlarda müşteri önceden bilgilendirilerek onay alınır. Leke çıkarma ve halı yıkama uygulamalarının tamamında, üretici talimatlarına uygun olarak yıkama yapılmaktadır.

Esenyurt’in en iyi halı yıkama fabrikası olan halı yıkama servisi, sağlığınız ve ekonominiz için gereken tüm hizmeti üstün kalitesiyle sağlamaktadır.

Esenyurt Halı yıkama Yorumları aşağıdaki yorum kısmındadır. Hizmet alan diğer müşterilerimizin yorumlarını incelemeden hizmet alımı yapmayın. Siz de hizmet alımı yaptıysanız, olumlu veya olumsuz her türlü değerlendirmenizi yapabilir, sormak istediklerinizi bize yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Esenyurt Halı Koltuk yıkama, Esenyurt haricinde, Avcılar – Beylikdüzü – Büyükçekmece – Yakuplu – Kavaklı ve Bahçeşehirde de hizmet vermektedir. Uzman bir halı yıkama hizmeti için bugün bizi arayın.

Bunlarda ilginizi çekebilir: Esenyurt Koltuk YıkamaEsenyurt Stor Perde YıkamaEsenyurt Halı Tamiri

Call Now ButtonŞimdi Ara