Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Kirlenmiş stor perdeleriniz için uzman bir temizleyici mi arıyorsunuz?

İstanbul Stor Perde yıkama temizleme servisinde, en verimli ve etkili stor perde temizleme işlemini kullanarak uzman perde temizliği sağlıyoruz. Kir, toz, böcek izi, yağ, nikotin ve kötü kokuları gidermek için gelişmiş süreçler ve özel ekipmanlar kullanıyoruz. Perde temizliğimiz, storlarınızı yenileyecek, parlak ve canlı görünmelerini sağlayacaktır.

Dikey, Roma, Kereste, Slim Line, Blockout, Hollanda, Avusturya ve Sun Screen gibi her türlü stor perde modelini ekonomik fiyatlarla temizliyoruz.

İstanbul Stor Perde Yıkama konusunda titiz davranıyoruz, stor perdelerinizi derinlemesine temizliyor ve her odanıza yeni bir hayat getirerek, yüksek memnuniyet düzeyi sağlıyoruz. Temiz, sterilize edilmiş ve kokusu giderilmiş stor perdeler istiyorsanız, yetenekli profesyonellerimiz bu işi yapabilir.

Hem konut hem de ticari müşterilerimiz için son derece rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Uzmanlığımız ve hızlı hizmetimiz sektördeki yılların deneyiminden ve profesyonel olarak eğitilmiş personel katılımından gelmektedir.

İşlem sonrasında perdeleriniz, çekme veya hasara neden olmaz! Tüm stor perde modelleriniz, bizimle güvende!

Neden Biz?

Ömer halı yıkamanın rakipsiz stor perde yıkama hizmetlerini neden tercih etmelisiniz? İşte birkaç neden:

  1. Güvenilir hizmet
  2.  Nitelikli stor perde temizleyici ekipmanları ile gönül rahatlığı
  3. Uygun fiyatlı stor perde yıkama
  4. Son derece etkili ultrasonik temizlik
  5. Aynı gün teslim alma ve yeniden asma hizmeti
  6. Kullanılan toksik olmayan kimyasallar
  7. Profesyonel eğitimli personel
  8. Çevre dostu uygulamalar

Stor Perde Yıkama Uygulamaları

Göz alıcı tasarımı sayesinde popülaritesi artan stor perdeler, kumaştaki kıvrımlar göz önüne alındığında temizlenmesi zor olabilir. Ömer halı yıkama şehirdeki konumunuz ne olursa olsun, eksiksiz ve güvenilir bir perde temizleme çözümlerini gururla sunar.

 

Yetenekli ekibimiz, ev ve işyeri sahiplerinin rahatlığı için stor perdenizi temizlerken yenilikçi yöntem ve tekniklerin nasıl kullanılacağını iyi bilir.

İstanbul Stor Perde Yıkama tüm Avrupa yakasında ev, iş ve tesis yöneticileri için eksiksiz bir perde ve stor perde yıkama hizmeti sunuyoruz. Tüm pencere kaplamaları için güvenilir ve kaliteli temizlik hizmetleri sunuyoruz ve temizleyicilerimiz, stor perdelerinize o taze ve temiz görünümü geri kazandırabilir.

Çalışma Saatleri

Pazartesi09:00 – 21:00
Salı09:00 – 21:00
Çarşamba09:00 – 21:00
Perşembe09:00 – 21:00
Cuma09:00 – 21:00
Cumartesi09:00 – 21:00
Pazar09:00 – 21:00

Ömer Halı Yıkama Fiyatları

Bizden fiyat almadan, halılarınızı yıkatmayın!

Tel: 0212 758 04 67

Call Now ButtonŞimdi Ara