İletişim

İletişim ve Telefon Numarası

Ömer Halı Yıkama

Ömer halı yıkama telefon numarası ve adres bilgilerine ulaşarak, yol tarifi, işletmemizi ziyaret veya telefonla ücretsiz destek alabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri yetkililerimiz her zaman nazik, kibar ve bilgilidir. Bugün bizi arayın!

Sık Sorulan Sorular

Hizmet bölgelerimizde sunduğumuz halı yıkama fiyatları son derece ekonomiktir. Fiyatlar halı, leke türü gibi etkenlere bağlı olarak değişkenlikler gösterebilir.

Standart bir halının yıkama ve kurutma süresi toplamda 2,5 gündür, 3. gün halılarınız teslim edilmektedir. Bayramlar, kötü hava koşulları, trafik gibi ekstra sebeplerden dolayı bazı zamanlarda bu 4 günü bulabilir.

Servisimiz halılarınızı teslim etmeden önce sizi bilgilendirecektir. Ekstra bir durum olmadığı sürece halılarınız söz verilen gün ve saatte teslim edilir.

Halı leke çıkarma hizmetlerimizde garanti yoktur. Bunun nedeni, bazı inatçı lekelerin çıkarılması mümkün değildir. İnatçı lekelere karşı, bulaşı anında müdahale etmeniz son derece hayati öneme sahiptir. Halı yıkama blog kategorisinde, bu gibi durumlarda yapacaklarınız için birçok rehber hazırladık. Blogumuzu takip ederek, evde halı bakımı, halı lekesi çıkarma gibi konularda bilgi sahibi olabilir, halılarınızı inatçı lekelere karşı koruyabilirsiniz.

Koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak için öncelikle randevu oluşturmanız gerekiyor.

Yetkililerimiz ile belirlediğiniz gün ve saatte ekiplerimiz adresinize gelerek, sizin görüp onaylayacağınız şekilde çalışmalarınız yapmaktadır. Koltuk yıkama ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın!

Stor perde yıkama hizmetimiz, avrupadan ithal makinalarımızla el değmeden, kişiye özel olarak yıkanıyor. Stor perde yıkama hakkında detaylı bilgi için tıklayın!

Call Now ButtonŞimdi Ara