Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Fabrikası

Birkaç tıklamayla çevrimiçi koltuk yıkama rezervasyonu yapın. İstanbul, Avrupa yakasındaki koltuk temizleme uzmanlarımız gelip temizlik uygulamanızı adresinizde gerçekleştirecekler.

Şimdi Rezervasyon Yap: 0212 758 04 67

Koltuk Temizleme Hizmetleri

Koltuk Yıkama

Çoğumuz için zor bir iş gününden sonra ilk yapmak isteyeceğiniz şey, kanepenizde kıvrılıp televizyon kanallarında dolaşmaktır. Her zaman rahat koltukları tercih ediyorsunuz ancak, kanepelerinizin ne kadar kirliliğe maruz kaldığını hiç merak ettiniz mi? Toz akarlar, bakteriler, toz parçacıkları koltuklarınızı kirletir ve lekeler.

Uzmanlar, koltuklarınızı sadece kirlilikten arındırmak için değil, aynı zamanda ömrünü uzatmak için 6 ayda bir temizletmenizi tavsiye ediyor.

Ömer halı yıkama, profesyonel koltuk yıkama ekiplerimiz aracılığıyla, bölgenizde uygun fiyatlı koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Kanepelerinizdeki tüm lekeleri temizliyor, dezenfekte ediyor ve yeni gibi parlak ve taze hale getiriyoruz. Koltuk yıkama işlemlerimiz aşağıki akışta ilerlemektedir.

  • Anket: Profesyonel ekibimiz, koltuklarınızın yapısını, kullanılan elyafı, destek malzemesini ve dolgu maddelerini anlamak için kanepenizi dikkatlice inceler. Bu, temizleme yönteminin yanı sıra, kullanılacak ürünlere karar vermemize yardımcı olur.
  • Kuru Leke Çıkarma: Kanepe dikkatlice incelendikten sonra toz, kum ve kiri temizlemek için endüstriyel bir elektrikli süpürge ile temizlenir. Koltukların yüzeyinceki tozu ve kiri titreştiren ve gevşeten türbin tahrikli bir el aleti kullanılır. Ayrıca kumaşa yapışmış evcil hayvan tüylerini ve diğer küçük, katı maddeleride çıkarır.
  • Lekeler ve Bulaşılar: Lekeler ve varsa bulaşmalar, doğru kimyasal maddeler kullanılarak çıkarılır.
  • Ön Püskürtme ve Çalkalama: Lekeler tedavi edildikten sonra koltuklara uygun bir temizlik maddesi uygulanır. Bu daha sonra koltuk takımına dikkatlice işlenir ve elyafın içine derinlemesine nufüz etmesi sağlanır. Böylece derinlerdeki zararlılar kumaş zemininden sökülüp atılır.
  • Ekstraksiyon: Bu aşamada suyu ve temizlik maddesini ekstrakte etmek için sıcak su ekstraksiyon makinesi kullanılır. Maksimum su ve temizlik maddesi emen ve böylece kuruma süresini azaltan çift vakum motorlu bir makine kullanıyoruz.

Koltuklarınızın kirli olduğunu ve kapsamlı bir temizlik gerektirdiğini düşünüyorsanız daha fazla beklemeyin. Hemen bizi arayın ve en iyi koltuk temizleme uygulamalarımızdan yararlanın. Ömer halı yıkama sizin için çok özel ve ekonomik fiyatlar hazırladı. Acele edin.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Bizden fiyat almadan, koltuklarınızı yıkatmayın!

Tel: 0212 758 04 67

Call Now ButtonŞimdi Ara