Halı Tamiri

İstanbul Profesyonel Halı Tamiri Fabrikası

Ömer halı yıkama, halı tamir, onarım ve restorasyonu konusunda uzmandır. İstanbul genelinde uzun yıllara dayanan halı tamir etme deneyimimizle hem kalite hem de uygun fiyat konusunda itibar geliştirdik. Halılar zamanla hasar görebilir ve yıpranabilir, demir yanıkları, kırmızı şarap, kahve dökülmesi ve evcil hayvan hasarı, inatçı lekelere ve izlere neden olabilecek faktörlerden sadece birkaçıdır.

Belki de halınız artık çok eskimiş, gevşek, dalgalı, bol veya buruşuk bir görünüm sahiptir. Neyse ki, halı onarımı teknisyenlerimiz su hasarı veya aşınma ve yıpranma nedeniyle halı çekme konusunda uzmandır. Halı yama, yanık restorasyonu, halı gerdirme veya halı boyama hizmeti arıyorsanız, biz buradayız. Ücretsiz teklifiniz için bugün bir danışma rezervasyonu yapın.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Profesyonel Halı Tamiri Servisi

İstanbul’da aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç halı tamir hizmeti sağlayıcısı olduğunu takdir ediyoruz, bu nedenle müşterilerimizin bizimle çalışmayı tercih etmelerinin birkaç nedenini paylaşmak için biraz zaman ayırmak istiyoruz.

Etik ve dürüstlük işimizin merkezinde yer alır. Becerilerimizi sürekli olarak geliştirmeye ve en üst düzeyde müşteri hizmeti ve sonuçları sunmaya çalışıyoruz. Tüm kalifiye teknisyenlerimiz halı tamiri ve temizliği konusunda profesyonel olarak sertifikalandırılmıştır ve kaliteli sonuçlar sağlamak için pazar lideri teknolojileri kullanıyoruz.

İş başarımız, mutlu müşteri tavsiyelerinden oluşur. Tüm müşteriler, sonuçtan tamamen memnun olduklarından emin olmak için bir takip çağrısı alır.

Son derece güvene layık hizmetler sunuyoruz. Dürüst, kendini işine adamış ve kararlı ekibimiz, her türlü görevi yerine getirme konusunda iyi eğitimlidir. Hizmetlerimiz, herhangi bir gizli ücret olmaksızın uygun fiyatlıdır.

Halı Tamiri Fiyatları

Bizden fiyat almadan tadilat yaptırmayın!

Tel: 0212 758 04 67

Call Now ButtonŞimdi Ara